• Licznik odwiedzin
  • Odsłon: 12324
  • Dzisiaj jest 11 lipca 2020 r.
  • Jest to 192 dzień roku.
  • Do końca roku pozostało 174 dni.

Dodany: 2014-05-09 09:52:03

 

Wykorzystanie energii słonecznej w przemyśle To nie prawda, że duże zakłady przemysłowe i fabryki musza koniecznie zużywać najwięcej energii elektrycznej i najbardziej zatruwać środowisko. Wszystko zależy od tego, w jaki sposób takie budynki są zasilane i ogrzewane i nie musi to być koniecznie ogrzewanie CO2. Wszystko zależy od decyzji podjętych na etapie budowy. Można przecież również w przypadku przemysłu zastosować odnawialne źródła energii i pompy ciepla olsztyn.

 

Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby w przemyśle wykorzystywać energię słoneczną oraz pompy ciepla olsztyn. Wystarczy tylko na dachach takich budynków zamontować ogniwa fotowoltaiczne albo kolektory słoneczne i pompy ciepla olsztyn. Nie tylko nie będzie gorzej, niż w przypadku domów jednorodzinnych, ale wręcz przeciwnie.

 

W tak dużych budynkach instalacje sprawdzają się o wiele lepiej, ponieważ jest większa powierzchnia, na której rozłożone są ogniwa. To sprawia, że procent uciekania energii jest znacznie pomniejszony w stosunku do instalacji domowych. Jest to więc świetny pomysł na oszczędności i oczywiście ochronę środowiska..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Wykorzystanie energii słonecznej w przemyśle
Nick: