• Licznik odwiedzin
  • Odsłon: 112394
  • Dzisiaj jest 4 sierpnia 2020 r.
  • Jest to 216 dzień roku.
  • Do końca roku pozostało 150 dni.

Dodany: 2014-05-09 09:39:55

 

Wykorzystanie energii słonecznej w prywatnych gospodarstwach domowych Dom powinien być nie tylko przestronny, duży i bezpieczny, ale również oszczędny. Nie warto stawiać domu, na którego utrzymanie ciężko będzie nam zarobić. Dlatego już na etapie projektowania domu warto zastanowić się nad zastosowaniem pompy ciepla olsztyn i wykorzystaniem energii słonecznej do ogrzewania domu.

 

Energia słoneczna w prywatnych gospodarstwach zazwyczaj jest wykorzystywana właśnie do ogrzewania domu i wody, ale tylko domu i tylko wody. Wszystko zależy od tego, jaką instalację sobie wybierzemy i jakie pompy ciepla olsztyn zastosujemy. Jedynym ograniczeniem mogą być pieniądze albo warunki techniczne domu lub parametry środowiskowe.

 

Taką energię słoneczną dzięki pompy ciepla olsztyn można zamienić od razu na energię elektryczną. Do tego celu niezbędne nam będą ogniwa fotowoltaiczne. Jeśli jednak wolimy zamienić energię słoneczną bezpośrednio na termiczną musimy wykorzystać panele fototermiczne. Możliwości jest sporo i wszystko zależy od naszej pomysłowości i naszych preferencji. .

Nick: