• Licznik odwiedzin
  • Odsłon: 112270
  • Dzisiaj jest 4 sierpnia 2020 r.
  • Jest to 216 dzień roku.
  • Do końca roku pozostało 150 dni.

Dodany: 2014-05-08 11:02:07

 

Rodzaje pomp ciepłaOszczędny i przyjazny środowisku dom? Pewnie sporo osób chciałoby właśnie w takim miejscu zamieszkać. Szukają wiec różnych sposobów na to, żeby stworzyć sobie takie miejsce. Trzeba zacząć już na etapie panowania budowy, żeby instalacja wyszła jak najtaniej i żebyśmy mogli cieszyć się bezpieczeństwem w takim domu już od pierwszego dnia.

 

Oczywiście w celu stworzenia takiego miejsca używa się dziś pompy ciepla olsztyn. Takie pompy ciepla olsztyn są chyba najbardziej powszechny w tej dziedzinie. Jednak są różne rodzaje pompy ciepla olsztyn i trzeba wybrać odpowiedni, przystosowany do naszych potrzeb i możliwości. można je klasyfikować według różnych kryteriów. Jednym z nich jest na pewno sposób w jaki będziemy uzyskiwać ciepło.

 

Przy takim kryterium możemy wyróżnić więc pompy gruntowe, wodne i powietrzne. Te pierwsze pobierają ciepło z gruntu, drugie z powietrza – a dokładnie słońca, a trzecie z wody. Poza tym, dzieli się jeszcze pompy ze względu na źródło zasilania. Tutaj mamy do czynienia z pompami elektrycznymi, olejowymi i gazowymi..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Rodzaje pomp ciepła
Nick: